Szafka nocna industrialna jaką wybrać?

Szafka nocna industrialna jaką wybrać?

Mniej czy więcej powierzchni użytkowej? Jaka szafka nocna industrialna będzie dla ciebie odpowiednia?

Szafki nocne powinny stać blisko łóżka, chociaż niektórzy ustawiają je w dalszej odległości. Najważniejsze jest to, aby stylistyką korespondowały z wystrojem całego wnętrza. W zależności od ilości miejsca w sypialni można wybrać półki z samym batem, bądź bardziej zabudowane. Jeśli wnętrze jest urządzone w stylu minimalistycznym, mniejsza szafka będzie pasowała idealnie. Szafki mniej zabudowane wybiorą także te osoby, które nie przechowują w sypialni dużo rzeczy. Jednej osobie wystarczy szafka z jedną półką, a druga wybierze tę o większej przestrzeni użytkowej. Dlatego dbamy o to, aby każdy znalazł dla siebie odpowiedni mebel. W naszej ofercie można znaleźć różnej wielkości szafki nocne industrialne. Oprócz tego, że różnią się gabarytami, mają też inny design. 

Co można kupić w naszym sklepie?

W ofercie Kerbe mamy kilka stylowych szafek o bardzo oryginalnym wyglądzie. Pierwsza propozycja to szafka w bardzo minimalistycznym stylu, która ozdobi każde pomieszczenie. Meble industrialne składają się jedynie z niewielkiego blatu oraz skrzyżnych nóg na prostokątnej podstawie. Zadowoleni będą szczególnie ci, którzy sobie cenią prostą i subtelną elegancję w urządzaniu wnętrz. Świetnie wpisze się więc w wystrój skandynawski, nowoczesny oraz industrialny. 

Druga nasza propozycja to szafka składająca się z pojemnej zamykanej półki oraz umieszczonej wyżej szuflady. Wygląda na masywną, jest trwała i wiele pomieści. Wyposażona jest w długie metalowe uchwyty służące do otwierania. Ta przyciągające spojrzenia szafka industrialna czarna będzie pasowała do stylistyki klasycznej, jak i nowoczesnej. Jeśli wybierzemy wybarwienie blatu i nóżek w mocno ciemnym kolorze, wtedy idealnie wpisze się we wnętrza industrial, jak i glamour.

W naszej ofercie mamy również stylową szafkę nocną loftową z dolną odkrytą półką i szufladą. Półkę okalają metalowe ścianki o skrzyżnym splocie. Mebel ten, mimo że nie jest duży, prezentuje się bardzo ciekawie. Jest także mocno praktyczny, ze względu na dużą powierzchnię do przechowywania rzeczy. 

Kolejna nasza szafka nocna nie ma żadnych szuflad. Składa się z jednej półki odkrytej, bez ścianek okalających. Dla zwolenników surowości w urządzaniu wnętrz i mebli o prostej formie ten mebel będzie idealnym rozwiązaniem. Następna szafka nocna z naszej kolekcji w minimalistycznym designie to niewielki mebel z jedną szufladą oparty na dwóch nogach zakończonych prostokątną podstawą. 

Szafki nocne industrial loft. 

W Kerbe można kupić szafkę z katalogu bądź zamówić odpowiedni dla siebie wymiar. Gusta i potrzeby są różne, dlatego każde zamówienie jest dla nas ważne i podchodzimy do klienta indywidualnie. Oferujemy również ciekawą paletę wybarwień, zarówno drewna, jak i części metalowych. Nie brakuje w niej mocno ciemnych kolorów takich jak karbon, dąb szczotkowany i dąb przydymiony oraz zdecydowanie jaśniejszych, aż po delikatną biel. 

Oryginalna, wykonana z litego drewna i trwała – taka jest właśnie każda nasza szafka nocna Styl industrialny w KERBE ma różne odcienie, dlatego nasza kolekcja nie jest monotematyczna. Zapraszamy na udane, niezapomniane zakupy i służymy pomocą. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy ciasteczka tzw. pliki cookies w celu realizacji usług. Korzystając z serwisu akceptujesz ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.