Przykład regału industrialnego drewnianego

Regał to jeden z najpopularniejszych mebli spotykanych w naszych mieszkaniach i domach. Mogą Państwo postawić go w salonie, sypialni czy domowym biurze. Mebel pomoże w przechowywaniu różnorodnych przedmiotów i zaprowadzi porządek we wnętrzu. Stylowy industrialny regał będzie ponadto ciekawym dodatkiem urozmaicającym aranżację mieszkania.

Proponujemy Państwu kilka rodzajów regałów industrialnych. Znajdą Państwo proste meble z odkrytymi półkami, regały z szafką lub szufladami oraz meble z zabudowanymi półkami. Każdy model został wykonany z litego drewna oraz ramy z grubego metalu. Zdecydowaliśmy się również na proste metalowe uchwyty będące stonowanym dodatkiem do naszych mebli. Zawiasy w szafkach oraz profile w szufladach są bardzo wytrzymałe, ponieważ wybraliśmy tylko sprawdzone rozwiązania.

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego możecie Państwo zamówić mebel wykonany według indywidualnego projektu. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy ciasteczka tzw. pliki cookies w celu realizacji usług. Korzystając z serwisu akceptujesz ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.